Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Malczów - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 199 000 zł4 040 m² 296,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę usługową o powierzchni 4040m2 położoną przy ulicy Jerzmanowskiej we Wrocławiu. Działka płaska, nieogrodzona, o kształcie trójkątnym, objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Broniewskiego

Długołęka(Malczów + 20 km)

650 000 zł600 m² 1 083,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 600m2, z przeznaczeniem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Kwiatowa

Krępice(Malczów + 22 km)

3 500 000 zł9 901 m² 353,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do Sprzedania działka o powierzchni prawie 10 000 m2 Plan zagospodarowania pozwala na dużą dowolność zagospodarowania działki Nie ma problemu z mediami jak prad, gaz czy woda. Okolica działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lutynia

Lutynia(Malczów + 25 km)

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni od 800m2, położone w Miękini. Grunty objęte mpzp, dopuszczalna zabudowa jednorodzinna. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych.

Szczegóły ogłoszenia

7 381 400 zł4 342 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna 4342 m | Muchobór Wielki Oferujemy działkę o powierzchni 4342 m , położoną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia - Muchoborze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Księginice(Malczów + 19 km)

250 000 zł1 636 m² 152,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Księgnicach k. Miękini - łącznie ponad 5600 m Oferujemy na sprzedaż cztery działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Księgnice,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jaźwiny(Malczów + 12 km)

250 000 zł40 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powiat Trzebnicki gmina Trzebnica przy trasie Trzebnica - Milicz w okolicach wsi Jaźwiny, ładnie położona działka rolna o pow 40 000m2 Grunt kl V i IV Dojazd drogą asfaltwą ok. 200m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Prusice

Prusice(Malczów + 8 km)

209 000 zł2 900 m² 72,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Świerzów w powiecie Trzebnickim. 3 działki na sprzedaż: -2900m2 -1500m2 - sprzedana -1300m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Szczodre(Malczów + 18 km)

960 000 zł2 270 m² 422,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej do remontu. Grunt ma powierzchnie 2270m2 i mieści się przy ulicy Trzebnickiej. Działka sąsiaduje ze szkołą natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Długołęka

Długołęka(Malczów + 20 km)

1 200 000 zł4 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki o łącznej pow 4000 m2 jednym bokiem o dł 50m przylegajaca bezpośrednio do trasy E-8 Wrocław - Warszawa Grunt przeznaczony pod usługi nieuciążliwe don dolnośląski obrót.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Malczów

Malczów,dolnośląskie

200 000 zł3 750 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka W malczowie pod wrocławiem Działka z widokiem na Ciemną Górę | Z dostępem do studni głębinowej | Malownicze położenie | Prąd na działce | Utwardzona droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Malczów

Malczów,dolnośląskie

275 000 zł5 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren połozony w malowniczej i cichej okolicy Wzgórz Trzebnickich Działka o powierzchni 5000m2 z mozliwoscia podziału na 2-3 działek mniejszych. Woda i energia elektryczna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij